Selamat Datang ke KlubSNAP (Looking for all Malaysian and Indonesian speaking!!!!)

Status
Not open for further replies.
ndroo.com said:
Apa tu PA? Pelacur Asing? :bsmilie:
Pelancong boleh?

Pro Image said:
Eh sumball bukan Pelacur Asing......Luar Negeri Itik!
Jika boleh jadi itik, saya tak kisah, tak boleh lah, tak ada orang mau.

ibs said:
sumball.. masa kerja.. awak curi tulang ka? :bsmilie:
Bukan saya sudah bilang? Shhhhhh..........

hahaha ... alamak .. ada jugak member2 yg boleh cakap melayu kat sini. ingatkan kat photomalaysia jer.

i org s'pura tapi cakap melayu ada "weak" sikit. ;p dah biaser sangat cakap omputih lah ...

ehh ... siaper nak belanjer teh? yok gi minum teh kat arab street. teh halia power woiii!!

AixisOfJustice said:
hahaha ... alamak .. ada jugak member2 yg boleh cakap melayu kat sini. ingatkan kat photomalaysia jer.

i org s'pura tapi cakap melayu ada "weak" sikit. ;p dah biaser sangat cakap omputih lah ...

ehh ... siaper nak belanjer teh? yok gi minum teh kat arab street. teh halia power woiii!!

Ya ke? Teh halia POWER? Wah mesti cuba.......

Yo Bang Imran, Itik Sumball, Bum, Androo bila ada masa untuk Teh Tarik Halia?

camner nak kenal korang semua? i selalu jugat gi arab str minum teh ... hehehe

bumortic said:
Quote:
Originally Posted by: ibs

what do u call thread in malay? benang?

hahaha benang eh!..

So 'let's all post in this thread in clubsnap' is 'mari kita sama sama kirim kat benang di kelab putus'??? :bsmilie:

sumball said:
Jika boleh jadi itik, saya tak kisah, tak boleh lah, tak ada orang mau.

Siapa cakap awak tidak laku? Memang laku......ok semua Abang CS pergi her Kampung Changi malam ini! Itik Sumball akan berdiri dekat bas perhentian.....

ndroo.com said:
So 'let's all post in this thread in clubsnap' is 'mari kita sama sama kirim kat benang di kelab putus'??? :bsmilie:

hahahahaa!!! pecah perut!!!

Quote:
Originally Posted by: ndroo.com

So 'let's all post in this thread in clubsnap' is 'mari kita sama sama kirim kat benang di kelab putus'???

hahaha!.. eh macam mana nak quote2 macam korang semua buat ar??.. maaf ya.. saya ni orang baru... :)

ndroo.com said:

Aiyo......saya ketawa sampai perut saya sakit.....

Benang Kelab Putus!

Status
Not open for further replies.